czwartek, 10 grudnia 2015

Teraz Polska!


 

Na pewno znacie to hasło. Ale czy wiecie, że w przyszłym roku obchodzi 25 urodziny? Ale ten czas leci :)

Ja wciąż jestem pochłonięta poszukiwaniem inspiracji, które uczyniłyby życie moich dzieci i nie tylko moich, bardziej kreatywnym. Ale może szukam za daleko, może odpowiedź jest w zasięgu ręki i ukryła się właśnie w tym haśle...

Dlatego dziś, w ramach KIDS DESIGN SPACE, będę promotorem polskiego wzornictwa i przedstawiam Wam
Kubasekstudio.com,
czyli Krzysztof Kubasek oraz Małgorzata Pawlak-Kubasek. Tandem, który ewoluował od wzornictwa przemysłowego, poprzez produkty codziennego użytku dla dorosłych i dzieci, aż po projekty robotów. Muszę przyznać, że podeszli do wszystkich tych tematów zawodowo. 
 
 
Wykonali szereg projektów dla wiodących przedsiębiorstw na polskim i międzynarodowym rynku, m.in. Tensator, Magit, Meble VOX, Orlański, Rossmann, Promad, Agrecol, Green Wave.

 Ale najlepiej zobaczcie sami!
 
 
Niesamowita froggie, która może służyć zarówno do zabawy, jak i do przechowywania zabawek.
 
 


 
 
Soofie, to z założenia wielkie miękkie klocki, ale to co je odróżnia od tych, które widziałam w przedszkolu, to forma. 100% kreatywności!
 
 
 
 
 
Kojec dziecięcy Echo dla firmy Meble Vox
 
 
A na deser, niespodzianka! To całkowicie zachwyciło mojego syna - robot EuGenius. Został zaprojektowany jako przewodnik po salach wystawowych, ale poza licznymi gestami i niespotykaną mimiką, konstruktorom i pomysłodawcom udało się coś jeszcze... tchnęli w niego życie.
Robot fascynuje... nie tylko dzieciaki :)
 
 
 
  

 
 
A może jednak będziemy drugą Japonią  ;)

Poczytajcie więcej na ww.blogiwnetrzarskie.pl/


źródło: kubasekstudio.com
napisała: Dagmara 2 komentarze: